Warning: Error while sending QUERY packet. PID=24910 in /home/veloride/veloride.com.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 2030
День: Микуличин – гора Ліснів – полонини – Микуличин – ВелоРАЙд

День: Микуличин – гора Ліснів – полонини – Микуличин

Снідаємо та вирушаємо на гірський хребет. Довкола ліс, ягоди, гриби. Після затяжного підйому виходимо на гору Ліснів (1256 м н.р.м.), далі їдемо хребтом, долаючи його вершини, які за це нам дарують захоплюючі спуски. З вершин хребта відкриваються чудові краєвиди на Горгани та на весь Чорногірський хребет.(вiдео)
Там фотографуємося на пам’ять і повертаємося до садиби, де обідаємо перед дорогою до дому. Потім, отримавши найкращі враження і масу позитивної енергії, вирушаємо до Івано-Франківська.

Цікавинки дня:

Чудові краєвиди: вашим очам відкриються безмежні простори гірських лісів та полонин.

Горгани: система гірських хребтів у зовнішній смузі скибових Українських Карпат, які розташовані у Івано-Франківській та Закарпатській областях. Вони простягаються на 75 км з північного заходу від долини Мизунки і Ріки, на південний схід до долини Пруту, а їх ширина із заходу на схід становить 40 км.

Рельєф гірський, ґрунт / камінь / асфальт 10%. Протяжність 35 км.

Share This Article

You may also like...

Recent Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: Error while sending QUERY packet. PID=24910 in /home/veloride/veloride.com.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 2030