Warning: Error while sending QUERY packet. PID=1786278 in /home/veloride/veloride.com.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 2030
Веломаршрут – Микуличинський – ВелоРАЙд

Веломаршрут – Микуличинський

Довжина маршруту: 12 км
Найвища точка: 809 м
Сумарий набір висоти: 268 м
Час проходження на велосипеді: 2 години
Місце старту: велопрокат “ВелоРАЙд”
Колір знакування: синій

Цей мальовничий маршрут за рівнем складності можна зарахувати до середніх.

З’їжджаємо з основної автодороги в центрі села. Протягом першої частини маршруту дорога майже весь час іде догори, змінюється тільки крутизна підйому. Підготовлений велосипедист зможе здолати все «в сідлі», а новачкам, мабуть, доведеться частину пройти. З полонин, на яких ви опинитеся приблизно через півгодини, відкриваються надзвичайної краси краєвиди на навколишні гори, а в місцевих мешканців можна пригоститися свіжим молоком. На вершині, неподалік базової станції мобільного оператора, траса піде донизу, в долину річки Прутець Чемигівський. На вас чекає чудовий і досить безпечний даунхіл ґрунтовими дорогами, час від часу муситимете зупинятися – полонини доволі рясно перегороджені парканами, аби худоба не втікала до лісу.

Якщо велосипедисти їдуть групою, під час спуску з полонин доцільно дотримуватися такої тактики: один учасник групи виривається вперед, щоби відчинити браму, а коли всі проїдуть – зачинити. За наступну «перепону» відповідає вже інший велосипедист, і так по черзі. Це мінімізує кількість зупинок і додає задоволення від спуску.

У долині річки наш “синій” маршрут зливається з “червоним”. І тут є два варіанти – або рівною асфальтованою дорогою повернутися до Микуличина, або звернути вглиб лісу і податися вздовж річки – шляхом, де колись була вузькоколійна залізнична дорога. Вибір за вами!

Share This Article

You may also like...

Recent Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: Error while sending QUERY packet. PID=1786278 in /home/veloride/veloride.com.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 2030