Warning: Error while sending QUERY packet. PID=14622 in /home/veloride/veloride.com.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 2030
Веломаршрут – Президентський, на водоспад Гук – ВелоРАЙд

Веломаршрут – Президентський, на водоспад Гук

Довжина маршруту: 20 км
Сумарий набір висоти: 150 м
Час проходження на велосипеді: 2 години
Місце старту: велопрокат “ВелоРАЙд”
Колір знакування: зелений

Абсолютно нескладний прогулянковий маршрут, майже повністю прокладений автодорогами. Траса з Микуличина в бік Татарова, вказівники спрямовують праворуч, на вузьку асфальтовану дорогу. Вона виводить до берега річки Женець, уздовж якої й рухаємося далі.

Чудову гірську природу доповнюють інші атракції – маєтки політичних і бізнесових діячів нашої країни. Серед обійсть тут заховалася і зимова резиденція екс – президента Ющенка.

Вважайте, не проґавте вказівники! Поворот праворуч веде до водоспаду. Окрім цього об’єкта, варто знайти час для оглядин господарства на полонині, де розводять овець і готують сир за старовинними гуцульськими рецептами. Загалом, це чудовий маршрут для тих, хто не хоче «вкручувати» педалі, а бажає просто відпочити і подихати свіжим повітрям. Насолоджуйтеся!

Share This Article

You may also like...

Recent Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: Error while sending QUERY packet. PID=14622 in /home/veloride/veloride.com.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 2030